דצמ 25 2017

לורד המאכזבת וגם סטטיק ובן-אל

מאת: בשעה 02:08 נושאים: כללי

כל כולי אכזבה אחת גדולה. כל כך קיוויתי שאוכל ללכת להופעה של זמרת שאני באמת אוהב אחרי הרבה זמן שלא ראיתי הופעה טובה. כמעט קניתי כרטיסים ורק גלית עצרה אותי בתואנה שיהיו הנחות של כל מיני כרטיסי אשראי.

ההגיון אומר לי שהיא בכלל לא מבינה מה קורה פה, ואין לה כח/אין לה רצון/למה לה להכניס ראש בריא למיטה חולה, והיא ממש לא אשמה. ההגיון אומר שהיא בסך הכל סוג של ילדה, ואין לה שום צורך להביע עמדה, ולכן היא מוותרת על ההופעה פה.

אבל לא רוצה להקשיב להגיון. כל כך אהבתי את האלבום השני שלה, שמעתי אותו יומם וליל עד שכבר לא הבדלתי בין שיר לשיר, בין מתי הוא נגמר למתי הוא מתחיל. היום לא בא לי לשמוע אותו. בלי שום הגיון מאחורי זה.

זה כנראה יעבור לי, אבל כרגע זה עדיין צורב.

 

ואם כבר התעלמות מההגיון – התוכנית שאני הכי אוהב לראות בטלוויזיה כרגע היא הכוכב הבא. ודווקא לא בגלל המתחרים המעולים (שאין כל כך), אלא בגלל שני שופטים מדהימים. כשהתחילה התופעה של סטטיק ובן-אל די סלדתי מהם, ולא ״הרשתי״ לילדים להשמיע אותם בבית. כשהגיע ״זהב״ כבר התרצתי, כי זה פשוט שיר מעולה (!), אבל עדיין ביטלתי בזילזול את השירים הקודמים שלהם. כשהגיע טודו-בום כבר פתחתי את האוזניים יותר.

אבל מה שהם עושים בכוכב הבא, ממש גורם לי להתאהב בהם. מתלבשים משוגע, אוהבים את המתמודדים, ובסה״כ עושים כיף. ואז מגיע סטטיק, ואתה לא יודע מאיפה הוא נפל עליך – מדבר אנגלית מדהימה, אינטיליגנט בצורה יוצאת דופן, מעריץ בגלוי את אח שלו, דופק יציאות מצחיקות על אסף אמדורסקי.

אני חושב שכיום הרבה אנשים שאוהבים אינדי כבר הפסיקו לזלזל במיינסטרים, כשהוא טוב. סטטיק, בן-אל ולורד די מוכיחים את זה יום יום.

 

תגובה אחת

תגובה אחת לפוסט “לורד המאכזבת וגם סטטיק ובן-אל”

  1. ליאורבתאריך 05 פבר 2018 בשעה 09:37

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות