דצמ 24 2008

תשמעו, היא מדהימה, והאייטיז חוזרים

מאת: בשעה 02:43 נושאים: כללי

אני יודע שרק הרגע גמרתי פוסט, אבל האוזניים שלי לא מפסיקות לשמוע בחורה מגניבה ביותר, שעושה דברים מגניבים ביותר.

שמעתי עליה בפעם הראשונה איפהשהו (אני חושב שאצל poptart, אבל עכשיו אני לא מוצא את זה). והיא קוראת לעצמה Little Boots. היא בחורה צעירה, בלונדה ובריטית (שזה מילה נרדפת למכוערת).

בסרטון פה היא עושה קאבר ל- HOT CHIP – Ready For the Floor (שהם הסגן של אלבום השנה שלי, וגם הפוסט הראשון במסחטה, מי ידע שהם ייכנסו היישר לסגנות המצעד? אני! תקראו בסוף הפוסט…). הוידאו הזה ביוטוב הוא הוידאו שצפיתי (בעצם שמעתי) הכי הרבה בשנה האחרונה. ככה זה עם דברים טובים, אתה מתמכר. למי ששואל, המוזיקה מגיעה מהכלי שהיא מחזיקה ביד. קוראים לו טנוריון, ואפשר לקרוא עליו בוויקיפדיה. כלי מגניב, והיא עוד יותר מגניבה שהיא יודעת להשתמש בו.

האתר שלה הוא כאן, ואם תזינו את המייל שלכם, תוכלו להוריד רמיקס שהיא עשתה (ברמיקסים שלה היא גם שרה). לי כבר יש שניים שלה, ואת האחרון (33 דקות של אחלה דאנס אייטיז) אני לא מפסיק לשמוע (מה שכמובן מעכב את שמיעת כל האלבומים מסיכומי השנה שמסביבי).

הקיצר, רק רציתי לספר לכם עליה, להגיד שהיא מאוד בקטע של רמיקסים, קאברים, והרבה מאוד דאנס ואייטיז. אני לא יודע מה קורה לי עם האייטיז האלה, אבל אני באמת חושב שעכשיו כשחוזרים אליהם, עושים אותם קצת יותר מתוחכם, ולא כ"כ עלוב כמו שזה היה אז.

יאללה, אני הולך לראות תמונות שצילם גיסי, אריאל, ואז לישון. נתראה.

תגובה אחת

תגובה אחת לפוסט “תשמעו, היא מדהימה, והאייטיז חוזרים”

  1. עידובתאריך 24 דצמ 2008 בשעה 10:17

    תשמע, היא ממש מגניבה! סחפה אותי מהצליל הראשון :)

    תודה איש, כרגיל, מאד מהנה לקרא את הבלוג. Keep on the good work!

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות