מאי 28 2009

הפוסט הכי טוב אי פעם עלי אדמות באמת

מאת: בשעה 01:48 נושאים: כללי

איזה חג אלופות נהדר היה היום!

[audio:http://issahar.com/media/music/Champions_League.mp3|titles=Champions League] ליגת האלופות

לפני המשחק כתבתי "שתי קבוצות אדירות, שני טיטאנים ענקיים ושני ילדים (מסי ורונאלדו) שיכולים להיכנס לפנתאון", ואיזה כיף שבסוף זה היה מסי! בגלל שמגיע לו ובגלל שלא מגיע לרונאלדו.

אבל לא רק על זה באתי לדבר איתכם…

בחודשיים האחרונים, במיוחד כשעוד היה סיכוי קטן שליברפול תקח את האליפות ממנצ'סטר, אני לא מפסיד אפילו פוסט אחד אצל רונן דורפן. רונן דורפן הוא עיתונאי ספורט. הוא כותב ב-"ישראל היום" ובעיקר אצלו בבלוג. הוא אוהד שרוף של מנצ'סטר יונייטד ובכך הוא סוג של יריב :) (למי שלא יודע, מנצ'סטר וליברפול הן יריבות ותיקות ומרות). ומה שיפה אצלו זה למרות שהוא אוהד שרוף, הוא יודע לתת כבוד, והיום הוא נתן כבוד לברסה על משחק נהדר, גביע נהדר ועונה נפלאה. אבל שני דברים מייחדים את הבלוג שלו יותר מכל בלוג שראיתי:

1. הוא כותב כמעט כל יום, על מלא מלא דברים שקשורים לספורט. הנה על ספורט יהודי בשואה. הנה על סמים בספורט. הנה פוסט הומוריסטי ומעולה על שחקן יונייטד צעיר שהבקיע בדקה 92 ועזר מאוד ליונייטד לקחת אליפות. הוא כותב על טניס ואיגרוף ובייסבול ופוטבול ו- NBA וכדורסל מכללות ומה שתרצו. יש לו ידע מקיף מאוד, והוא כותב נהדר. הוא גם כותב כמו אוהד שרוף, וזה ממש כיף לקרוא.

2. החלק היותר מיוחד אצלו הוא שהבלוג שלו הוא מעין קהילה אמיתית. יש לו קוראים קבועים שגם מגיבים (גם שונאי יונייטד) והוא עונה, וזה ממש תענוג לקרוא את התגובות, הרבה פעמים יותר מהפוסט עצמו. הוא משתף את הקוראים בפוסטים אקטיביים: כאן הוא עשה תחרות דימויים ספורטיביים לקוראים (שהיה פוסט נפלא). הוא עורך חידונים (מאוד קשים) – הנה על השורשים החברתיים והפוליטיים של הספורטאצל רונן כל פוסט הוא התחלה של דיון.

ועכשיו להצדקת הכותרת – הפוסט הכי טוב שקראתי אי פעם מתקשר לגמר של היום. בשנת 99, מנצ'סטר יונייטד זכתה בגביע אירופה עם שני גולים בדקה 89 ו-92, אחרי שהיא פיגרה 0-1 כל המשחק. למשחק הזה מתכוונים כשאומרים "זוכר את המשחק של 99?", ולמשחק הזה מתכוונים כשאומרים ששום דבר לא גמור בכדורגל. את הגול השני הבקיע סולשייר ועל זה הוא זכה לתהילת עולם. עד כדי כך שרונן הוסיף לו פרק בתנ"ך! וזה, גבירותי ורבותי, הפוסט הכי טוב שקראתי אי פעם.

3 תגובות

3 תגובות לפוסט “הפוסט הכי טוב אי פעם עלי אדמות באמת”

 1. דנהבתאריך 28 מאי 2009 בשעה 02:39

  ספורט??
  ZZZ.

 2. ירוןבתאריך 28 מאי 2009 בשעה 07:45

  העיקר שמנצ'סטר הפסידה.

 3. bugmeisterבתאריך 28 מאי 2009 בשעה 14:22

  מנצ'סטר לא הפסידה, מפני שהיא עזבה את המגרש אחרי 10 הדקות הראשונות. מי ששיחק באמת היו הנערים של הפועל ג'לג'וליה שנשכרו להעביר את הזמן עד לשריקה. המשחק היה חד צדדי ביותר: בארסה עושה משולשים באמצע המגרש ו"מנצ'סטר" מנסים לתפוס את הכדור.

  בשנה הבאה על גדות המרסי.

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות