יונ 27 2009

מייקל ג'קסון

מאת: בשעה 21:50 נושאים: כללי


כולם כבר דיברו עליו, ועוד ידברו עליו הרבה מאוד זמן. אני לא אספר את כל ההיסטוריה שלי עם מייקל ג'קסון, רק אגיד שהכיר לי אותו חבר בתיכון, וכבר אז למדתי לא לצחוק על המוזיקה שלו, או להגיד שהיא לא איכותית או משהו כזה. כי המוזיקה שלו היא משהו מיוחד. באמת. הוא המציא כל כך הרבה דברים. ריקודים, תלבושות, קליפים-סרטים.
בניגוד לאמנים אחרים שנשחקו עד דק (למשל מדונה ו-U2) ולא מסוגלים להוציא משהו טוב, למייקל ג'קסון תמיד היה איזה קסם. אני ממש חיכיתי לראות את סיבוב ההופעות שלו. הייתי בטוח שאם הוא יעשה שירים חדשים הם יהיו טובים. לא טובים מרעידי אדמה, אבל טובים מספיק בשביל לשמוע הרבה פעמים.

חבל שהוא מת.

לא כ"כ מעניין אותי, ואף פעם לא עניין אותי הדברים המוזרים שהוא עשה או אינספור הניתוחים שהוא עבר. אני גם באמת מאמין ותמיד האמנתי שהוא לא עשה שום דבר עם ילדים. הוא היה קצת טמבל שהוא שיחק איתם, אבל אני באמת מאמין שהוא עשה את זה מתמימות. מי שלא תמים, לא מתנהג איך שהוא התנהג לאורך כל הדרך.

אבל לא נסיים בזה. בואו נסיים במייקל האמן.

אני מת על המוזיקה שלו, ותמיד אהבתי אותה. לדעתי הוא פשוט אחד הגדולים, שם ליד אלוויס. הוא השלישי בהיסטוריה במכירות אלבומים, לפניו רק הביטלס ואלוויס. חייבים להזכיר את Thriller. האלבום מכר הכי הרבה בהיסטוריה (109 מיליון עותקים). לשם השוואה, הבא בתור (Dark side of the moon) מכר 45.

לא היה פרפורמר כמוהו (ואולי גם לא יהיה).

קחו לכם איזה אוסף טוב שלו, ותבינו כמה גדול הוא היה.

תגובה אחת

תגובה אחת לפוסט “מייקל ג'קסון”

  1. אלעד רובתאריך 03 יול 2009 בשעה 11:37

    גברבר תוך כדי שיטוטים המחשב בעקבות ברורים על השיר "עת יעלה ירח" הגעתי אליך. נדהמתי לרואת את האופן ששנינו לוקחים ונהנים נזוהר ארגוב. אני חסיד של טקסטים. זוהר פשוט בצע אותם הכי טוב שאפשר. ובאמת אחד השפטים האהובים אליי "לו הייתי כאדם שם בגן פוסע ובים פרחי שמיים היה ביתי. לא הייתי מבקש לא אוצר ולא מוקש רק השלווה באהבה…" למרות שאת הסוף של שיר זה אני תמיד שר כך: וכמו כולם אני רק בנאדם ערני ומאושר ורק חולאאאאא..ם להמשיך ולהיות אדם. יום טוב אלעד

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות