אפר 14 2010

ידידי רב המעללים

מאת: בשעה 04:44 נושאים: כללי

בעונג שבת האחרון שלו בישר לי גיאחה בשורה משמחת ביותר! יש אלבום חדש בדרך ל- The Black Keys! איזה כיף!

הנה הסינגל הראשון מתוכו [audio:http://issahar.com/media/music/The_Black_Keys_-_Tighten_Up.mp3|titles=The Black Keys – Tighten Up]

והנה מה שכתבתי עליהם לפני שנה בערך, כשהכרתי את האלבום האחרון שלהם. אם תאמינו לי רק לדבר אחד בכל חייכם, אנא, תאמינו לזה: קיראו את מה שכתבתי עליהם, ותורידו את האלבום שלהם (יש בפוסט לינק), ותקשיבו לו בכל מאודכם. הם בערך הדבר הכי טוב שאתם יכולים למצוא.

אז אותו גיאחה, מתחזק את בלוג המוזיקה הכי מוכר באינטרנט. אין אוהב מוזיקה שלא מכיר אותו. קוראים לו עונג שבת. סיפרתי לכם עליו כבר יותר מדי פעמים, וכמעט בכל פוסט שני אני מזכיר אותו.

מה שלא סיפרתי הוא שהבחור עושה עוד כ"כ הרבה דברים: כותב ב- Ynet, כותב בטוויטר, מתקלט בבארים ומה לא. אכן רב מעללים ורב פעלים.

אבל מכל זה, אני מקנא בו בדבר אחד – יש לו לייבל משלו. מה זה אומר לייבל? זה אומר שיש אמנים שמפיצים את האלבום שלהם דרכו, אלה שחתומים אצלו בלייבל. בערך כמו שאמן חתום בהד ארצי. למה רק בערך? כי יש הבדל קל בין לייבל אינדי לבין לייבל ענק. הלייבל האינדי אחראי רק על ההפצה וממש לא מתערב ביצירה, לעומת הלייבל הענק שמתערב ומחליט מה כדאי שייכנס לאלבום, איזה סינגל ייצא ראשון וכו' וכו'.

אז ללייבל של גיאחה (וחבר שלו מורפלקסיס) קוראים "היס" (Hiss), ויש להם כמה אמנים. ועכשיו הם הוציאו איזה פרומו מוזר. בתור בלוגר חבר ובתור חבר בכלל, אני שמח להביא אותו עד אליכם. אז הקליקו. זה ייקח לכם רק דקה (ועוד כמה שניות).

פרק ראשון: מזמוזים

עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות