אוג 20 2009

ממתק לקיץ

מאת: בשעה 23:29 נושאים: סקירות

כבר איזה חודש שחזרתי לקרוא בלוגים של מוזיקה. איזה תענוג. ככה לומדים על מוזיקה חדשה. אין לי מושג איך הם מוצאים אותה, אבל הם עושים את זה, וטוב שכך. אחרי שהילדים שלי כבר מזהים באוטו את The Black Keys (זו אותה להקה, נכון אבא?), ואנחנו שרים בקולי קולות את השיר "I Got Mine" ("שיר הגמל"), הגיע הזמן למוזיקה חדשה. אז טיילתי לי ברחבי הבלוגיה ומצאתי אצל "האייפוד רעב" את האלבום השני של Think About Life, שיצא רק לפני שלושה חודשים. ומכיוון שהוא נותן קישור לאלבום המלא שלהם, מיד הורדתי והכנסתי למאגר השמיעה. והאמת, אני שומע אותם מאז די רצוף.

וכרגיל, שירים ועטיפה:

01. Johanna [audio:http://issahar.com/media/music/Think_About_Life_-_Johanna.mp3|titles=Think About Life – Johanna]

02. Havin' My Baby

03. Sweet Sixteen [audio:http://issahar.com/media/music/Think_About_Life_-_Sweet_Sixteen.mp3|titles=Think About Life – Sweet Sixteen]

04. Young Hearts
05. The Wizzzard
06. Set You On Fire
07. Sofa-Bed
08. The Veldt
09. Nueva Nueva
10. Life Of Crime

Think About Life - Family

טוב, אז Think About Life ממשיכים את הטרנד של לחזור לשנות ה- 80, עם יותר תחכום (שמעת, Little Boots, עם קצת יותר תחכום!). אני לא באמת יודע אם אפשר לקרוא לזה דיסקו, פופ, או פיוז'ן, אבל זה בהחלט נשמע קרוב. אולי הם מחברים את הכל ביחד וגם עושים את זה טוב. יש להם צד קליל וצד מתוחכם.

כמו הרבה דברים טובים אחרים, התחלת האלבום מאוד קליטה, אבל אח"כ שאר השירים הפחות קליטים מתחילים לעניין. וכמו הרבה דברים טובים, השירים בסוף צריכים כמה שמיעות כדי שהם יתלבשו לכם טוב בתוך האוזן, אבל הם שווים את הזמן.

היתרון הגדול שלהם הוא שהם כייפים וקלילים, ומתאימים כמו בריזה קרה לצהריים באוגוסט.

אז גשו לאתר של האייפוד הרעב, הקליקו על הלינק לאלבום המלא, והנה לכם – משהו להעביר איתו ימים חמים במיוחד.

עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות