אוג 27 2008

It's F%@#$KING Paul McCartney

מאת: בשעה 05:12 נושאים: מחשבות

אני הולך לפול מקרטני. כן ההוא. כן, הוא זקן. כן, אין לו קול. כן, יהיה המוני. כן, הוא לא ישיר רק ביטלס אלא גם אבוני ואייבורי. כן, זה יעלה לי 500 ש"ח. אבל זה F@$%KING פול מקרטני. כן, ההוא מ- JohnPaulGeorgeRingo. כן, זה שכתב את yesterday. ואת היי ג'וד. כן, יהיה היסטריה ויהיה המוני, ואני אשמע את הקהל שר יותר מאשר את פול, אבל איך אמרנו? זה F@#$KING פול מקרטני!!!!
זה חתכת היסטוריה.
יש ב- youtube הופעה שלו בקוויבק ובקהל אנשים הכינו שלט שאומר שהם נסעו 13 שעות רק לראות את פול מקרטני, אז אני לא אחצה את הכביש מהעבודה בשבילו?
בוא נגיד את זה אחרת: נגיד שעוד עשר שנים יבוא אלי שגיא ויגיד לי: "אבא, כשהייתי בן 4 פול היה בארץ, הלכת לראות?" מה אני אגיד לו? "היה המוני…", "זה עלה 200 ש"ח יותר ממה שחשבתי להוציא על הופעה…", "הוא היה זקן…"? הוא יסתכל לי בעיניים ויגיד, "אבא, יא אומו!!!", או במילים קצת יותר עדינות: "אבל אבא, זה F@%CKING פול מקרטני!!!!".
אני חייב את זה בשביל החינוך! :)
ומה, יום אחרי אני אקרא ב- Ynet שהייתה הופעה טובה, פול יודע להופיע, אבל היה המוני ותורים ודחיפות, ובכלל לא יכלת לשמוע אותו ועוד דברים שיכתבו בודאות עליו, ואני אקרא ואגיד – "אמרתי לכם שיהיה המוני!" ובלב אני אוכל את עצמי? אתם משוגעים? ברור שאני הולך!!!
טוב, אז סיכמנו, אני הולך לפול מקרטני. אני הולך לשיר "נה
נה נה נה נה נה נה נה נה נה נה, היי ג'וד…" עם מי שכתב את השיר.
נתראה שם. אתם, אני וכל שאר ישראל.

עדכון:
יש לי כרטיס!!!!!!!

2 תגובות

2 תגובות לפוסט “It's F%@#$KING Paul McCartney”

 1. Mivsamבתאריך 27 אוג 2008 בשעה 22:36

  שכרי, מישהו עוד יחשוד שיש לך צד פולני.

 2. מלכהבתאריך 29 אוג 2008 בשעה 09:44

  חה חה חה.
  אומו.
  חה חה.
  תהנה!

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות