דצמ 04 2008

מובטל ו(לא)חסר מעש

מאת: בשעה 00:53 נושאים: מחשבות

אז אני כבר שבוע (ברוטו) עובד על הבלוג שלי, והיום אפשר לראות תוצאות. מצאתי לי שרת hosting, הורדתי wordpress, והתחלתי לעשות את המעבר. הרבה דם יזע ודמעות, קצת קישקושים בלילות, ובסוף יש לי אתר חדש תחת וורדפרס, שאני יכול לקנפג שם הכל. אבל לא בדיוק על זה התכנסנו כאן לדבר, אלא על זה שאני מובטל.

כן, גם אותי פיטרו בגל הפיטורים המגניב של המדינה. המצב באמת לא משהו, וקשה למצוא עבודה. ראש צוות אני כבר מזמן לא מחפש, כי אין, וגם למשרות של תוכניתן אני מקבל רק שני טלפונים בשבוע (למרות שאני באמת מחפש על אש קטנה עדיין). בא לי קצת משפחה, קצת בלוג וקצת שקט ושלווה. אני אצליח לגרד 90% מהמשכורת למשך 3-4 חודשים, וזה יכול לתת לי קצת זמן לעצור ולחשוב על החיים. אני לוקח את הילדים לגן ובחזרה, וכל יום הוא יום משפחה (היה שמור רק לרביעי). אני רוצה להגיד לכם שארוחת ערב עם הילדים היא משהו שלא יהיה לי אחר-כך, וזה פשוט כיף, גם אם צריך לריב איתם על לאכול ירקות.

אז fring פיטרה 15 איש, ואני ביניהם, ביום שלישי. אני לא בוחר טוב את החברות שלי. עוד באותו יום יצאנו לשתות, ויום רביעי עבר עלי בהנג-אובר מהסרטים. ג'ון מקליין לא עבר אחד כזה באף אחד מארבעת סרטיו, ולא בזה שעוד יבוא. ביום חמישי כבר דיברתי עם חברות ההשמה (ממש בטעות), ורק השבוע התחלתי להתפנות לעיסוקיי. עבדתי על הבלוג. זה כ"כ מגניב. הכל חדש ונקי ויפה. יש לי עוד דברים לסדר ולתקן, אבל כבר הוא ראוי להצגה בציבור. יש לי רשימת מטלות וסידורים (שהראשונה בהן היא לגמור לסדר לך את המחשב ולהביא לך אותו, הדר), ודחיתי את כולם בשביל הבלוג. ממחר אני אתחיל למחוק דברים מהרשימה.

אם תלכו לארכיון של JoelOnSoftware, הדבר הראשון שהוא כותב הוא "כולם צריכים לקחת שנת שבתון". אני חושב שאני בדרך לרבע שבתון, ואני כבר מחכה בקוצר רוח. אני לא אשקר לכם ואגיד שאני לא מודאג בכלל, מצב השוק באמת לא טוב, אבל צריך לדעת להרגיע את החששות ולהינות מההזדמנויות שנופלות עליך, וכרגע יש לי שני ילדים, אשה ובלוג.

אז זה מה שרציתי לספר לכם. ורציתי לספר גם על דיסק לא גמור שהתגלגל לידי (של עומרי לוי שעבדתי איתו) ועוד לא הספקתי לשמוע בכלל, למרות ששמעתי ממנו קצת בעבר, והייתי בדרך להתמכר. ועל להקה בשם שסק (Loquat), שקניתי בחו"ל, והדיסק הגיע אלי תוך 5 ימי עסקים, שזה מדהים אותי כל פעם מחדש. אה, וגם הלהקה טובה. וגם על המוזיקה שאני שומע ועל עוד הרבה דברים, אבל כולם יחכו לפוסט הבא, אני הולך לישון קצת. יש מחר ראיון עבודה.

תגובה אחת

תגובה אחת לפוסט “מובטל ו(לא)חסר מעש”

 1. חיימוןבתאריך 04 דצמ 2008 בשעה 10:11

  אני בשוק!

  מאחל לך המון בהצלחה במציאת עבודה חדשה והרבה פחות תובענית שתוכל להינות גם מהמשפחה וגם מהעבודה בו זמנית..

  אשמח לראות פוסטים כאלה (לא על מוזיקה) עם בשורות טובות ודברים משמחים!

  בברכת שקץ מקץ גרץ
  חיימון

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות