ינו 02 2013

חו"ל וסוף שנה

מאת: בשעה 01:23 נושאים: קורה עכשיו בעולם

חזרתי לשמוע מוזיקה חדשה. איזה כיף זה. פעם היו לי המון מקורות למוזיקה חדשה, אבל היום אני מוצא מוזיקה רק בשלושה מקומות בערך: עונג שבת, רדיו פרמיום להמונים והאייפוד רעב. והנה שוב חזרתי לחפש מוזיקה חדשה, ושמתי פעמיי לשם. איזה כיף! איזה נפלא!

וכמובן, כמו כל סוף שנה, גיאחה מפרסם את רשימת אלבומי השנה של עונג שבת וזה מקום נפלא בשבילי לראות מה פספסתי בשנה האחרונה, וסתם מה לא שמתי לב אליו והנה הוא כאן.

אז מצאתי אלבומים חדשים בעונג, מצאתי כל מיני אלבומים אצל האייפוד הרעב וגם כמה ברדיו פרמיום להמונים, ואני שומע את כולם, או יותר נכון מנסה. אבל אין לי עדיין מספיק קילומטרז' על כל מיני אלבומים כדי שאני אתן את חוות דעתי המלאה עליהם. או יותר נכון אין לי מספיק קילומטרז' בשביל לאהוב אלבום באופן מיוחד, ועד היום אני מספר פה רק על דברים שאני אוהב, ולא על דברים שלא, וזה לא הולך להשתנות היום. הרי אמרתי כבר שאני צרכן מוזיקה, לא מבקר מוזיקה.

עכשיו, תוך כדי שאני כותב כאן אני שומע אלבום בכורה שיצא השנה והוא נשמע לי ממש ממש טוב. זו פעם ראשונה שאני שומע אותו ואין לי ספק שאני אשמע אותו עוד כמה פעמים ואוהב אותו, אבל אותו נשאיר לפעם הבאה.

אז הייתי לפני כחודש בחו"ל, ושם בערבים הקרים של צפון קרולינה נשארתי בחדר ושמעתי לי הרבה מוזיקה, ומצאתי לי ממתק יפהפה אצל האייפוד הרעב. למה ממתק? כי עוד אין להם אלבום, וכי הם שבדים עם שם מאוד מוזר. קוראים להם משהו כמו פוסטיליונן – Postiljonen, וכל פעם שנגמרים שלושת השירים שלהם אני מרגיש סוג של ריקנות… הלוואי שיוציאו כבר אלבום.

בינתיים, אפשר ללכת לראות מה כתב עליהם אביעד מהאייפוד הרעב, אפשר ללכת לעמוד הסאונד קלאוד שלהם (ושם אפשר אפילו לשמוע הכל ברצף), ואפשר סתם ללחוץ על הוידאו שכאן.

2 תגובות

2 תגובות לפוסט “חו"ל וסוף שנה”

  1. תומרבתאריך 02 ינו 2013 בשעה 18:43

    חזקים הפוסטיליונן האלה

  2. אלירםבתאריך 20 ינו 2013 בשעה 13:49

    מעולה. כרגיל תענוג :-)

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות